www.svetpodnikani.cz | www.svetpoptavek.cz | www.1000her.cz
   
 
finance a bankovnictví 
 Aukce a dražby
 Banky a spořitelny
 Devizy
 Ekonomické služby a účetnictví
 Finanční burzy
 Finanční poradenství
 Investiční společnost
 Leasing a úvěry
 Obchod s cennými papíry
 Pojišťovnictví a penzijní financování
 Řešení a prodej pohledávek
      
 Hlavní strana > finance a bankovnictví

Nejhledanější výrazy pro kategorii:banka úvěr na auto hypoteční úvěr nebankovní úvěr úvěr auto úvěr kreditní karta cestovní pojištění zákonné pojištění vozidel účetnictví

Eduard Hájek
Adresa: Ečerova 13
Město: 63500, Brno
Email: edahajek<@>post.cz
Telefon: 000000000
WWW: www.duchodova-reforma.com
Popis:
Našim cílem je napomáhat ke zvyšování finanční gramotnosti české společnosti, možnostech využívání státem podporovaných a financovaných produktů, poradenství ve světě investic, spořících produktů, produktů pro zajištění penze a podobně.
 
I-MONEY SPRÁVA POHLEDÁVEK
Adresa: nám. 14.října 1307/2
Město: 15000, Praha 5
Email: info<@>i-money.cz
Telefon: 257325117
WWW: www.i-money.cz
Popis:
Zabýváme se zejména mimosoudním (v případě zájmu soudním) řešením pohledávek po lhůtě splatnosti, souběžně pak zprostředkováním právního poradenství prostřednictvím advokátních kanceláří a dalšími činnostmi ve spojitosti s řešením pohledávek a předcházením jejich vzniku. Při své práci využíváme zkušeností v uvedené činnosti pro mnoho firem a společností s různým zaměřením, ale i pro jednotlivce. Naše praktiky nemusí nutně narušit případnou další vaši spolupráci s dlužníkem, máte-li o ni zájem. Centrální pracoviště pro styk s klienty, je zřízeno v Praze. Vlastní výkon správy a inkasa pohledávek, je zabezpečován prostřednictvím regionálních externích pracovníků v celé České republice. Při řešení pohledávek klientů, preferujeme osobní jednání s dlužníky, pracujeme důrazně, avšak vždy v mezích obecně závazných předpisů. Výsledkem naší práce je nejen samotné vymožení dlužných částek pro klienty, ale i získání celkového přehledu o bonitě jejich pohledávek. Součástí správy je též aktivní řešení zápočtů a postoupení (prodeje) pohledávek individuálně či přes burzu pohledávek a doporučení dalšího postupu u nedobytných pohledávek. Výhodou mimosoudního inkasa je, že po celou dobu smluvního vztahu jste majiteli pohledávky. Další výhodou je vstup naší firmy jako třetí nezávislé strany do stávajících obchodních vztahů. Mandátní smlouva na dobu neurčitou Vám umožní průběžně doplňovat pohledávky k okamžitému řešení. V současné době jsme zplnomocněni zastupovat při mimosoudním vymáhání velké množství klientů a rádi konstatujeme, že jde v drtivé většině o klienty, kterým byla pro úspěšnost a serióznost v jednání naše firma doporučena. Jako seriózní firma, nikdy předem neprohlašujeme, že na základě našeho zásahu bude pohledávka zdárně vyřešena. Každá pohledávka má svá specifika, která mají vliv na reálnou možnost uspokojení věřitele. Cílem naší činnosti je zbavit věřitele zdlouhavého a nepříjemného vyjednávání s dlužníky. Naše společnost se ze statistických údajů může pochlubit téměř 80% úspěšností.
 
Stránka :
<<  1 [2] [3] [4] ... [3360] [3361] [3362] [3363]  >>  
 
 
Aktuální počet firem:
2 097 058

  © svetpodnikani.cz | info@svetpodnikani.cz
Za uvedené údaje neneseme žádnou odpovědnost.